Організація навчально-виховної діяльності навчального закладу здійснюється за Примірним положенням про організацію і проведення виховної роботи у професійно-технічних навчальних закладах Міністерства освіти і науки (наказ МОН України від 16.04.2002р. № 257), Концепцією виховання дітей та молоді у національній системі освіти, Концепцією національно-патріотичного виховання дітей і молоді, (наказ МОН № 641 від 16.06.15 року) та Методичними рекомендаціями щодо організації та проведення виховної роботи в професійно-технічному закладі, річних планів роботи та інших нормативно-правових документів.
Заплановані заходи проводяться в повному обсязі з дотримання карантинних вимог.
Пріоритетними напрямками і надалі залишалися національне, патріотичне виховання учнів, підвищення рівня їх культури, а також діяльність, направлена на протидію булінгу, безпеці в Інтернеті та іншим проявам девіантної поведінки.
Враховуючи вимоги сьогодення до підготовки кваліфікованих робітників виховну роботу в професійному ліцеї здійснюють дирекція, викладачі, майстри виробничого навчання, вихователі, керівник фізвиховання, практичний психолог, керівники гуртків, бібліотекар, вихователі гуртожитку, медичні працівники, органи учнівського самоврядування.
Однією з найбільших поширених форм виховної роботи є виховні години. Тематику їх розробляє класний спільно з майстром виробничого навчання відповідно до річного плану виховної роботи. Ці години проводяться згідно з графіком один раз на тиждень в кожній навчальній групі. Форма проведення виховних годин обирається класним керівником чи майстром.
Питання виховної спрямованості систематично заслуховуються на засіданнях методичної комісії класних керівників та вихователів, якій належить значна роль в координації і вдосконаленні форм і методів виховної роботи.
До основних завдань змісту виховної роботи входить організація соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та інших здобувачів освіти із числа соціально незахищених
За 2020-2021 роки здобувачі освіти Клеванського професійного ліцею брали участь у наступних фестивалях та конкурсах
- Обласна виставка квіткових композицій «ПТО-80»;
- Обласний дистанційний конкурс української патріотичної пісні «Поліська Січ – онлайн» (переможець – зразковий фольклорний ансамбль «Криниченька»)
- Обласний дистанційний конкурс юних гумористів «Поліські пересмішники – онлайн»;
- Перший обласний дистанційний конкурс іноземної пісні «на крилах пісень до Європи»:
- номінація «Виконавець пісні» – ІІ місце, Ковалець Назар;
- номінація «Оповідач» – І місце, Ковалець Назар;
- номінація «Оповідач (презентація)» – І місце, Анна Трофімук та Микола Ящук;
- Обласний дистанційний етнофестиваль «Вифлеємська зірка – онлайн» (зразковий фольклорний ансамбль «Криниченька» – ІІІ місце).
- Обласний дистанційний конкурс читців-декламаторів “В Тарасовій думі, у Лесиній пісні живе Україна моя” – Ящук Микола, ІІІ місце
- Обласний дистанційний конкурс на кращий профорієнтаційний ролик «Моя професія найкраща»
- Обласний дистанційний конкурс краси «Міс профтехосвітяночка»
- Всеукраїнський дистанційний багатожанровий конкурс “Битва жанрів ІІ”
- Зразковий фольклорний ансамбль “Криниченька” у номінації «Народний вокал» – І місце (керівник Лілія Шахманцір)
- Зразковий ансамбль естрадної пісні “Передзвін” у номінації «Класичний вокал» – І місце (керівник Ірина Курильчук)
- Зразковий фольклорний ансамбль “Криниченька” у номінації «Патріотична пісня» – І місце (керівник Лілія Шахманцір)
- Назар Ковалець у номінації «Патріотична пісня» – І місце (керівник Ірина Курильчук)